Pomáháme každý den, měsíc, rok…  Už dvacet let. A i když se snažíme vše dopředu co nejlépe předvídat a naplánovat, nastávají nečekané události.  

Někdy nám způsobí škody přírodní živly, občas se něco předčasně rozbije, někdy potřebujeme pořídit speciální pomůcky, abychom se mohli postarat i o klienta se specifickými potřebami… Na řešení takovýchto situací, potřebujeme „volné“ peníze, které můžeme obratem použít. Pošleš-li příspěvek nám jako organizaci, umožníš, aby naše pomoc doplula tam, kde je právě nejvíc potřeba.

CHCI POSLAT FINANČNÍ DAR DIAKONII ZÁPAD.

Variabilní symbol pro platbu je 222. Děkujeme! 

Podpořit nás můžeš také darováním materiálu, služeb, tvého volného času nebo doporučením! Jak na to, ti poradí Mgr. Václava Egermaierová: c8pvRf540%rB3Z~_~hIkQOQ-48xy479rWinnO1p4

Materiální dar
Zbavuješ se vybavení domácnosti (zvláště dětských pokojů), kanceláře apod.? Kontaktuj nás! Rádi přijmeme takové materiální dary, které aktuálně využijeme při práci s našimi klienty nebo ty, které naši klienti akutně potřebují.

Dar formou služby
Podpoř Diakonii Západ svými schopnostmi a bezplatně nebo za zvýhodněnou cenu dodej některou ze služeb, které potřebujeme pro řádný provoz našich zařízení a péči o naše klienty (např. doprava, tisky, odborné konzultace apod.)!

Nákup výrobků
Nakup předměty, které vyrábějí naši klienti ve stacionářích a centrech denních služeb, a to nejen na trzích a dobročinných akcích, ale také přímo v našich zařízeních. Výrobky si můžeš nechat vyrobit i "na zakázku".

Dobrovolnictví
Staň se u nás dobrovolníkem! Tvůj čas a chuť pomáhat jsou jedním z nejcennějších darů, které můžeš Diakonii Západ věnovat. Umožníme ti aktivně pomáhat v našich službách, při pořádání našich akcí nebo v administrativě a fundraisingu. Zapojit se můžeš i v rámci firemního dobrovolnictví! Pomoz se svými kolegy například zvelebit interiér nebo okolí některého našeho zařízení. Kompletní informace nalezneš zde.

Sdílení informací
Podporuj nás na sociálních sítích a pomoz nám šířit zprávy o nás do světa. Dej nám palec na Facebooku a Instagramu odebírej videa z našeho YouTube kanálu. Líbí se ti to, co děláme? Řekni to ostatním naživo - doporučení funguje lépe než tisíc billboardů.

Pomoz nám pomáhat tam, kde je to právě nejvíc potřeba!